O MNIE

Jestem absolwentem Wydziału Fotografii Warszawskiej Szkoły Filmowej. Od kilku lat łączę z powodzeniem pasję z pracą zawodową. Fotografowałem dla dużych i tych mniejszych: Henkel, Swarzędz, Citibank, Medicover i tym samym pośrednio dla samej Królowej Szwecji,  pracowałem jako fotosista na planach programów TV i wiele innych. Fotografuję bo zdecydowanie się w tym odnajduję i nie rozdzielam fotografii na prace zlecone i hobby - wszystko jednakowo mnie cieszy i robię to jak umiem najlepiej.

Roland Barthes napisał kiedyś: „W gruncie rzeczy fotografia jest czynnikiem wywrotowym, ale nie wtedy gdy przeraża, porusza czy nawet piętnuje ale gdy daje zbyt dużo do myślenia”.

Biorąc pod uwagę powyższy cytat mogę śmiało powiedzieć, że moje fotografie są NIE-wywrotowe. Nie licząc fotografii komercyjnej i kilku popełnionych projektów własnych, cała galeria to cyfrowy zapis pomysłów, chwil, wydarzeń, wspomnień. To przegląd tego, co w danym momencie mnie zaintrygowało, poruszyło czy zachwyciło i co spowodowało, że mogłem z pełną świadomością wyzwolić migawkę aparatu.